Slavic B2Beauty

Dubaj, Izrael, Kenia… Kosmetyki w Targach Kielce poznają duże firmy światowej branży beauty

Około 100 kupców z Afryki, Europy, Azji i Bliskiego Wschodu zobaczy ofertę przedsiębiorstw z Polski, Włoch, a nawet Singapuru w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Kielcach.

To jedyne tego rodzaju wydarzenie dla branży w Polsce – każdy kupiec ma wcześniej umówione spotkanie z wszystkimi wystawcami. Pierwsza edycja Slavic B2Beauty w 2022 roku w Targach Kielce udowodniła, że pomysł ma rację bytu. Zaowocowała kontraktami, kilku z wystawców już eksportuje do krajów azjatyckich. A na drugie kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej, które odbędą 13 i 14 czerwca w Targach Kielce, wybiera się znacznie więcej kupców. Udział zapowiada około stu przedstawicieli przedsiębiorstw zajmujących się importem i dystrybucją, hurtowni i sieci handlowych, a także firm produkcyjnych.

Z Bliskiego Wschodu 

Będą m.in. delegaci z dubajskich Wellness Wealth Coaching, specjalizującego się w usługach konsultingowych dla firm z branży spa i wellness, oraz Beautycare, wiodącego producenta profesjonalnych kosmetyków i materiały do ​​salonów. Spora ekipa wybiera się z Izraela, wśród nich eksperci z Beauty Care, dużej detalicznej sieci sklepów kosmetycznych z 26 oddziałami na terenie całego kraju i sklepem internetowym. Z Bliskiego Wschodu przyjadą także przedstawiciele firm z Egiptu i Kataru.

Wielu kupców z Azji 

Duża reprezentacja na kontraktacje do Kielc wybiera się z krajów azjatyckich. Po raz pierwszy pojawią się specjaliści japońskiego SLJ, który importuje i dystrybuuje kosmetyki. Debiut zaliczy także Singapur. Przyjadą przedstawiciele Mustafa Centre Online 145 Syed Alwi Road, jednego z głównychcentrum handlowych w tym kraju. Spore grono kupców przyjedzie z Malezji. Będą przedstawiciele wiodącej i największej w tym kraju sieci sklepów kosmetycznych Shins Tech. Kosmetyki i farmaceutyki będą poznawać także delegaci z firm z Kirgistanu, Uzbekistanu, Wietnamu, Kazachstanu i Chin.  

Afryka z Kenią na czele

Aż siedem firm z Kenii zamierza wysłać przedstawicieli do Kielc. W tym gronie jest Garnet Pharmacy, wiodąca hurtownia farmaceutyczna i kosmetyczna, która dostarcza produkty lokalnie i do sąsiednich krajów Afryki Wschodniej. Obecność zapowiadają także przedstawiciele liczących się firm w branży na rynku algierskim, marokańskim i tunezyjskim. Będą m.in. delegaci z Gold Natural, lidera w produkcji organicznego oleju arganowego w Maroku.

Europa. Od Wielkiej Brytanii po Gruzję

Przedstawiciele dużych europejskich graczy w tej branży także zaznaczą obecność na kontraktacjach w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Z Wielkiej Brytanii wybierają się specjaliści z trzech przedsiębiorstw. Wśród nich są eksperci z Aliany – właściciela marek kosmetyków, które sprzedawane są w całej Unii Europejskiej oraz Paragon Global Supplies (LBW Group) – renomowanej hurtowni luksusowych kosmetyków eksportowanych do krajów Europy, Ameryki Północnej i Azji.

Duże zainteresowanie polskimi kosmetykami i farmaceutykami płyniez Gruzji. Do Kielc wybierają się przedstawiciele firmy JSC GEPHA, która jest największym detalistą i hurtownikiem farmaceutycznym w kraju, z 35 procentami udziałów w rynku pod względem przychodów. Delegację wysyła GDCC LLC, wiodąca firma dystrybucyjna w Gruzji. Będą także specjaliści z firm w Czechach, Grecji, Węgier, Holandii, Rumunii i Hiszpanii.

Wystawcy z sześciu krajów

Na Slavic B2Beauty do Kielc przyjedzie zatem około 100 kupców! Poznają ofertę kosmetyków i farmaceutyków. Gros wystawców wydarzenia, które odbędzie się 13 i 14 czerwca w Centrum Kongresowym, stanowią polskie przedsiębiorstwa. Wśród nich są cenione na rynku marki, jak Inglot, La Rive, Miraculum, Laboratorium Kosmetyczne Ava, Stara Mydlarnia, Pierre Rene, Słowianka, IOSSI, Grace Full, Apis Natural Cosmetics, La-Le, Elfa Pharm. Obok nich, prezentować się będą kolejne słowiańskie przedsiębiorstwa. Stoisko z ofertą przygotuje ukraińska 2K, która została jest liderem na krajowym rynku m.in. w produkcji chemii gospodarczej, detergentów, kosmetyków i produktów higienicznych. Produkty do zabiegów profesjonalnych zaprezentuje bułgarska firma Lidera Trading. Z Czech przyjedzie producent kosmetyków konopnych Palacio. Ofertę ziołowych produktów pokaże singapurska Herbal Pharm. Zaś włoskie Sapone Di un Tempo zaprezentuje szeroką gamę kosmetyków.

Drugie Slavic B2Beauty zapowiadają się niezwykle międzynarodowo! 

Fot.

Podczas kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty rozmowy biznesowe toczyć się będą w komfortowych warunkach. 

Comments are closed.