1460x616

Jak zdobyć finansowanie z KPO dla branż: HoReCa, turystyka i kultura. Praktyczne wskazówki

29 maja 2024 r. w ramach Krajowego Planu Odbudowy, odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców z branży HoReCa, które skupi się na możliwościach uzyskania dofinansowania. Szkolenie ma na celu pomóc restauratorom, hotelarzom i innym przedstawicielom sektora HoReCa w zrozumieniu procesu aplikowania o środki KPO oraz w skutecznym pozyskiwaniu finansowania na rozwój swoich działalności.

Podczas szkolenia eksperci Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – Operatora Regionu 1 przedstawią różne aspekty dotyczące aplikowania o dofinansowanie, takie jak kwalifikowalność projektów, wymagane dokumenty, kryteria oceny oraz najczęściej popełniane błędy. Uczestnicy będą mieli również okazję dowiedzieć się więcej o możliwościach finansowania inwestycji, czy szkoleń dla pracowników.

Szkolenie jest otwarte dla przedsiębiorców z całej branży HoReCa i jest bezpłatne. W celu udziału należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej po adresem: https://horeca.pfp.com.pl/2024/05/26/29-maja-webinarium-jak-zdobyc-finansowanie-z-kpo-dla-branz-horeca-turystyka-i-kultura-praktyczne-wskazowki/

Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia udziału.

Dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy ma na celu wsparcie sektora HoReCa, który szczególnie ucierpiał w wyniku pandemii COVID-19. Szkolenie stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorców z tej branży, aby uzyskać niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie aplikowania o finansowanie, co przyczyni się do odbudowy i rozwoju działalności.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z branży HoReCa do udziału w szkoleniu i skorzystania z możliwości dofinansowania ze środków KPO.

Informujemy również o stale dostępnym kursie online pn. Wsparcie dla branż HoReCa, turystyka, kultura ze środków KPO dostępnym pod adresem: https://horeca.pfp.com.pl/2024/05/20/kurs-online-wsparcie-dla-branz-horeca-turystyka-kultura-ze-srodkow-kpo/ zawierającym szereg praktycznych informacji w procesie aplikowania o środki.

Comments are closed.